Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

Feels Like Summer: DJ Toya & Agnieszka Matusik

piątek, 21 czerwca 2019
Start: 08:00 - 17:00

— For english scroll down —

Przywitaj lato w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10!

 

Masz pewność, że to będzie gorąca impreza. Dlaczego? Bo #naScenie pojawi się wtedy @DJ Toya, grająca w Scenie54 od samego początku istnienia klubu i porywająca Agnieszka Matusik🎻, która wprost czaruje parkiet swoimi elektrycznymi skrzypcami. Aga doskonale wplataj frazy tego instrumentu w rytmy muzyki elektronicznej, tym samym nadając mu nowe życie 😉 Obie Panie są na co dzień członkami @Electric Girls – kobiecego zespołu podbijającego kluby w całym kraju 🙂

 

Poczuj lato na własnej skórze <3

 

Start: 22:00

Rezerwacja miejsc:

📧scena54@scandale.pl

 

Zapraszamy!

 

Say hello to the summer in Scena54 at Dolnych Młynów 10!

 

You can be sure it will be a hot party. Why? That night @DJ Toya will appear on stage (who has been playing here from the beginning) with stunning Agnieszka Matusiak (her electric violin charms the dance floor). Aga perfectly mixes violin melody with electronic music and therefore she gives it new life. Both ladies are members of @Electric Girls – female and famous band in our country.  

 

Feel the summer on your own skin <3

 

Start: 22:00

Bookings:

📧scena54@scandale.pl

 

Join us!

Artyści Sceny54

Dj To Ya

DJ-e

To Ya - rezydentka najlepszych klubów na Śląsku, która swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2010 roku i od tego czasu aktywnie uczestniczy w wielu projektach muzycznych, teledyskach i koncertach. Publiczności Sceny54 jest bardzo dobrze znana, bowiem za każdy razem rozkręca świetne imprezy w rytm muzyki nu funk, R’n’B, breakbeat, urban pop i deep house. Sprawdź jakie sety zagra DJ To Ya na stronie artystki.

Agnieszka Matusik

DJ-e

Skrzypaczka dbająca o oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju eventów, przyjęć, wydarzeń plenerowych, bankietów, bali. Bierze udział w wielu projektach muzycznych zarówno jako solistka, w duetach z DJ-ami oraz jako członek najbardziej energetycznego, kobiecego zespołu muzycznego. Na scenie klubowej od 2009 roku. Współpracuje z wieloma klubami na terenie całej Polski. Pochodzi z Krakowa i to właśnie miejsce jest jej ostoją i źródłem inspiracji, doświadczeń muzycznych, możliwości wzbogacenia, rozwoju własnych umiejętności i tworzenia. Podczas improwizacji tworzy niestandardowe połączenia, przeplatając liryczne brzmienie skrzypiec z muzyką klubową. Tworzy fuzję muzyki klasycznej i elektronicznej. Wieloletnie doświadczenie z muzyką na scenie klubowej, talent i pokaźny wachlarz umiejętności pozwala na oczarowanie i porwanie publiczności w magiczny świat muzyki. Sprawdź profil na Facebooku Music 4 Event, gdzie znajdziecie również twórczość Agnieszki Matusik.