Ładowanie Wydarzenia
DJ NightsImpreza specjalna

SYLWESTER W SCENIE54 NEW YEARS EVE

wtorek, 31 grudnia 2019
Start: 21:00 - 04:00

Przywitajcie Nowy Rok w Scenie54!

Spędźcie ostatnią noc 2019 r. w Scenie54 – zagra dla Was Dj Molu – niektórym bywalcom Sceny54 to świetnie znany disc jockey, kapitalnie łączący elektroniczne rytmy muzycznych nurtów: R&B, House, Dancehall, Dutch Funk. A o dobre nastroje zadbają niezastąpieni barmani spełniając Wasze najśmielsze cocktailowe oczekiwania 😉

BILETY WSTĘPU:

Miejsca stojące – 90 zł od osoby
Rezerwacje: stoliki i sofy – 200 zł od osoby*
Rezerwacje: Loża VIP – 300 zł od osoby*
*kwota za rezerwację jest w całości do wykorzystania na barze

Tylko dla Gości Sceny54 sylwestrowa kolacja w Cargo w specjalnej cenie 199 zł!

Bilety do nabycia w lokalach Scena54, przy Dolnych Młynów 10/2H

 

Więcej informacji:
Mail: scena54@scandale.pl
Telefon: 12 378 37 78

Artyści Sceny54

DJ Molu

DJ-e

DJ Molu występuje na scenie klubowej od 2010 roku. EXrezydent Krakowskiego klubu RDZA oraz MUNDO 71 Wrocław. Obecnie rezydent Tarnowskiego klubu FIVE. Od roku 2002 muzyka pod wieloma postaciami towarzyszy mu w życiu. Pierwsze kroki stawiał na scenie Hip-Hopowej, później przyszedł czas na DJ’ing. Muzyka bez wątpienia stała się jego pasją. Większość swojego czasu spędzał na kolekcjonowaniu muzyki. Początkowo jego ulubionymi klimatami muzycznymi był Rap i RnB. Następnie upodobał sobie muzykę w odmianach Funk i DanceHall ze względu na swoją kolejną przygodę, którą stał się taniec – głównie Break Dance, Popping i Hip-Hop. DJ Molu wciąż poszerza swoją wiedzę na temat różnych gatunków muzycznych.

Obecnie na scenie klubowej towarzyszy mu muzyka R&B, Black, Dancehall. Ostatnio jego sety zawierają również elementy Dutch Funk oraz LIQUID Drum & Bass. DJ Molu nigdy nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, co pozwala mu na ciągły rozwój. Jego sety są energiczne, melodyjne i niebanalne, co w pozytywny sposób potrafi zaskoczyć publikę. Jego priorytet to zadowolenie publiczności i niepowtarzalny klimat imprezy, dzięki czemu czas spędzony w klubach sprawia mu niesamowitą przyjemność… Muzyka to nie tylko dźwięki, to coś, co towarzyszy nam na każdym kroku, prawie jak bicie serca. To właśnie „Heartbeat of the Music”.