Ładowanie Wydarzenia
Wydarzenie cykliczne

THROWBACK THURSDAY

czwartek, 2 kwietnia 2020
Start: 20:00 - 04:00

Throwback Thursday 🤩 czyli muzyczny powrót do przeszłości!
Na czwartkowych imprezach dominują klimaty 70/80/90, czyli złotej ery muzyki rozrywkowej ⭐⭐⭐ Propozycja dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają szalone imprezy z tamtego okresu oraz dla tych, którym nieobce są klubowe klasyki 😉

Nawigatorami w podróży w czasie są:

💿 Arkus
Od ponad siedmiu lat miksując za konsolą dba o to aby na parkiecie nie zabrakło dobrych sprawdzonych numerów jak i nowocześniejszego brzemienia w klimatach breaks,mashup, reggae, dnb czy electro swing. W swoich setach łącząc różne gatunki przekazuje pozytywną energię i na jego imprezach każdy fan dobrej muzy znajdzie coś dla siebie.

Start: każdy czwartek od 20:00
Scena54, Dolnych Młynów 10.
Rezerwacja miejsc:
📧scena54@scandale.pl

Zapraszamy!

Artyści Sceny54

DJ Arkus

DJ-e

Arkus -(DJ/producent) Kiedyś dawno, dawno temu pewień indyjski znachor określił jego schorzenie mianem Refunked, co w wolnym tłumaczeniu oznacza zamiłowanie do wszystkiego, co ma dobry groove i elementy funku. Członek imprezowego składu grającego live acty o nazwie Gryfne Synki. Arkus od ponad siedmiu lat miksując za konsolą, dba o to, aby na parkiecie nie zabrakło dobrych sprawdzonych numerów, jak i nowocześniejszego brzemienia w klimatach breaks,mashup, reggae, dnb czy electro swing. W swoich setach łącząc różne gatunki, przekazuje pozytwną energie i na jego imprezach każdy fan dobrej muzy znajdzie coś dla siebie. Posłuchaj setów DJ-a Arkusa na Soundcloud.