Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

2 DJ’s Save My Night vol. 2: Lelle & Roobeck

sobota, 20 Lipiec 2019
Start: 22:00 - 04:00

— For english scroll down —

 

To już druga odsłona imprezy, podczas której #naScenie pojawi się 2 DJ’ów 🎚🎛. Tym razem będą to:

 

💿Lelle, u którego można usłyszeć świetnie wyselekcjonowaną muzykę, zarówno komercyjną, jak i tą mniej znaną. Lelle świetnie odnajduje się w gatunkach Vocal House, Disco House i takich klimatów możecie się od niego spodziewać 🙂

 

💿 Roobeck – DJ, który doskonale odnajduje się w house’owych klimatach.

Poza tym czekać na Was będą niezastąpieni barmani z ich kapitalnymi propozycjami poprawiającymi nastrój 🥃🥃 🙂 To wszystko w 20.07 (sobota) w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10!

 

Start: 22:00

Rezerwacja miejsc:

📧scena54@scandale.pl


English version:

 

It’s already the second edition of the event, during which two DJs 🎚🎛 will appear #ontheStage. This time we talking about:

 

💿 Lelle, from whom you can always hear well-selected music, both commercial and the less known one. Lelle is great in Vocal House, Disco House and these are beats you can expect from him. 🙂

 

💿 Roobeck – a DJ who feels perfectly at house climates.

 

In addition, our irreplaceable bartenders will be waiting for you with their great suggestions to improve everybody’s mood. 🥃🥃 🙂 It’s all on July 20 (Saturday) in Scena54 at Dolnych Młynów 10!

 

Start: 10PM

Bookings:

📧 scena54@scandale.pl

 

Join us!

Artyści Sceny54

DJ Lelle

DJ-e

Od pierwszych dni miał styczność z muzyką gdyż pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny a od najmłodszych lat rozpoczął jak się później okazało 9letnią naukę gry na pianinie.
Od pierwszych klas szkoły podstawowej prowadził imprezy szkolne i zawsze marzył o tym żeby grać w klubach z jedną najważniejszą dewizą – dawać ludziom przyjemność i robić im dobrze za pomocą muzyki! W Jego setach można usłyszeć mocno wyselekcjonowaną muzykę bardziej jak i mniej komercyjną najczęściej w gatunku Vocal House, Disco House, którą oczywiście skrupulatnie przygotowuje przed każdym występem. Obecnie gra regularnie w kilku klubach na terenie śląska (Mardi Gras, CityPub, Kosmata) jak i w małopolskim klubie LeScandale (Zakopane) oraz Scena54 (Kraków).
Od jakiegoś czasu postanowił zająć się tworzeniem remixów oraz nową aranżacją znanych już utworów np: „Vicious Love”, „Happines”, „Latin Lovers” jak i jednego z największych hitów tego roku Dua Lipa & Calvin Harris – „One Kiss”.

DJ Roobeck

DJ-e

Progressive house, deep house, house, bigroom, EDM.