Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

Blend Party vol. 2: DJ DRED & MashLive Band

sobota, 11 Maj 2019
Start: 08:00 - 17:00

MashLive – band wykonujący piekielne mash-upy tylko w 100% live❗


Mash-up to styl polegający na miksowaniu jednocześnie dwóch, trzech, a nawet czterech utworów na raz! Chcesz wiedzieć jak brzmi M. Jackson wymieszany z Beyonce? Sprawdź, przekonaj się i odkryj totalnie nową jakość.

Skład podstawowy zespołu to:

🎤Ania „An Ka” Stanisławska – vocal

🎤Wojtek Miecznikowski – vocal mc

🎹Wojtek Seńko – keys

🎸Artur „Boo Boo” Twarowski – guitar

🎸Krzysztof Cybulski – bass

🥁Tommy Moe – drums  

 

Wraz z zespołem zagra tej nocy niezastąpiony DJ Dred!

Artyści Sceny54

MASHLIVE BAND

Muzycy i zespoły

MashLive to zespół, który robi robotę. Gramy tylko mash-upy - dlaczego? To proste. Jakbyście mieli wybrać imię dla dziecka: Janusz, Brajan, Dżesika czy po prostu Wojtek... my to mieszamy wszystko i wychodzi dobra impreza. Mash-up to styl polegający na miksowaniu jednocześnie dwóch, trzech a nawet czterech utworów na raz! Nie wierzysz? Jak brzmi 24K + Madonna + Jordan? A może wolisz Justina + Queen + Derullo?

DJ Dred

DJ-e

DJ DRED – Party Rocker, Turntablista, fanatyk multistylowegogrania. Nie boi się pełnych emocji mixów okraszonych sporą dawkąskreczu. Wkłada całe serce w to co wydarzy się na parkiecie i dba oto by zaskoczyć najbardziej wybrednych bywalców klubów. Maświetne ucho ale dość słabą pamięć, mimo tego dzięki pomocyświadków udało się ustalić że imprezy kręci za gramofonami oddobrych 8 lat.