Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

Dj Arkus

piątek, 20 Lipiec 2018
Start: 22:00

Arkus -(dj/producent) – Kiedyś dawno dawno temu pewień indyjski znachor określił jego schorzenie mianem Refunked co w wolnym tłumaczeniu oznacza zamiłowanie do wszystkiego co ma dobry groove i elementy funku. Członek imprezowego składu grającego live acty o nazwie Gryfne Synki.

Arkus od ponad siedmiu lat miksując za konsolą dba o to aby na parkiecie nie zabrakło dobrych sprawdzonych numerów jak i
nowocześniejszego brzemienia w klimatach breaks,mashup, reggae, dnb czy electro swing. W swoich setach łącząc różne gatunki przekazuje pozytwną energie i na jego imprezach każdy fan dobrej muzy znajdzie coś dla siebie.

Artyści Sceny54

DJ Arkus

DJ-e

Arkus -(DJ/producent) Kiedyś dawno, dawno temu pewień indyjski znachor określił jego schorzenie mianem Refunked, co w wolnym tłumaczeniu oznacza zamiłowanie do wszystkiego, co ma dobry groove i elementy funku. Członek imprezowego składu grającego live acty o nazwie Gryfne Synki. Arkus od ponad siedmiu lat miksując za konsolą, dba o to, aby na parkiecie nie zabrakło dobrych sprawdzonych numerów, jak i nowocześniejszego brzemienia w klimatach breaks,mashup, reggae, dnb czy electro swing. W swoich setach łącząc różne gatunki, przekazuje pozytwną energie i na jego imprezach każdy fan dobrej muzy znajdzie coś dla siebie. Posłuchaj setów DJ-a Arkusa na Soundcloud.