Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

DJ Dred & Dominik Stankiewicz live drums

sobota, 9 Marzec 2019
Start: 22:00

— For english scroll down —

W sobotę (9.03) w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10 pojawi się uwielbiany przez Was DJ DRED, który w towarzystwie żywych bębnów Dominika Stankiewicza sprawi, że nie będziecie chcieli zejść z parkietu. A będzie do tego niezły powód – cocktaile przyrządzane przez barmanów Sceny54

Warto wspomnieć, że Dominik był kierownikiem muzycznym programu „Paranienormalni Tonight” emitowanym na antenie TVP2 oraz finalistą V edycji programu „Mam Talent” z zespołem Recycling Band.

Start: 22:00
Rezerwacja miejsc:
scena54@scandale.pl

Weź udział w wydarzeniu na Facebooku.
Zapraszamy!

On Saturday (9.03) in Scena54 at Dolnych Młynów 10 you’ll be visited by your favourite DJ DRED who, accompanied by live drums of Dominik Stankiewicz, will make sure you will not want to leave the dancefloor! And there will be a great reason for that – cocktails by the bartenders of Scena54.

It’s worth mentioning that Dominik was the sound executive for “Paranienormalni Tonight” which aired on TVP 2 and the finalist of the 5th edition of “Mam Talent” with Recycling Band.

Start: 22:00
Bookings:
scena54@scandale.pl

Join us!

Artyści Sceny54

DJ Dred

DJ-e

DJ DRED - Party Rocker, Turntablista, fanatyk multistylowego grania. Nie boi się pełnych emocji mixów okraszonych sporą dawką skreczu. Wkłada całe serce w to co wydarzy się na parkiecie i dba o to, by zaskoczyć najbardziej wybrednych bywalców klubów. Ma świetne ucho, ale dość słabą pamięć, mimo tego dzięki pomocy świadków udało się ustalić że imprezy kręci za gramofonami od dobrych 8 lat. Sprawdźcie profil artysty na Facebooku.