Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

DJ Lelle & Adam Joseph

sobota, 13 Październik 2018
Start: 22:00

DJ Adam Joseph – wokalista, tekściarz, producent.  Koncertował na całym świecie i tworzył muzykę we współpracy z takimi wytwórniami, jak Sony Music i Universal Records. Joseph wydał dwa solowe albumy, a także brał udział w wielu trasach koncertowych z różnymi światowej sławy artystami. Jako wokalista został także nominowanym do nagrody Grammy, a także do nagrody: Boba Sinclara „Born in ’69”.

Kiedy nie jest na scenie, Joseph spędza czas w studio, gdzie produkuje, komponuje i remiksuje muzykę dla innych artystów. Zyskał także sławę jako DJ-club ze swoim unikalnym talentem do jednoczesnego śpiewania i kręcenia.

Strona artysty.

DJ LeLLe czyli tak naprawdę Leszek Supryn mieszka na Śląsku. Od pierwszych dni miał styczność z muzyką, gdyż pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny, a od najmłodszych lat rozpoczął, jak się później okazało 9 letnią naukę gry na pianinie.
Od pierwszych klas szkoły podstawowej prowadził imprezy szkolne i zawsze marzył o tym żeby grać w klubach z jedną najważniejszą dewizą – dawać ludziom przyjemność.

Po krótkich epizodach w takich klubach jak Tokarnia (Tychy) oraz Lemoniada (Katowice) na dłużej zadomowił się w Klubie Czekolada (Chorzów) oraz Kashmir (Sosnowiec), gdzie przez ponad 2lata był tam rezydentem. W Jego setach można usłyszeć mocno wyselekcjonowaną muzykę bardziej jak i mniej komercyjną najczęściej w gatunku Vocal House, Disco House, którą oczywiście skrupulatnie przygotowuje przed każdym występem. Obecnie gra regularnie w kilku klubach na terenie śląska, jak i w małopolskim klubie LeScandale (Zakopane).

Świetne brzmienie, rytmiczne utwory oraz odnajdowywanie się w wielu gatunkach muzycznych za każdym razem pozwalają mu
wynosić imprezy na najwyższy poziom, nie inaczej będzie tym razem. Do zobaczenia w Scena54!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku.