Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

DJ Lelle: Long Weekend Celebration

sobota, 4 Maj 2019
Start: 08:00 - 17:00
Od pierwszych dni miał styczność z muzyką gdyż pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny a od najmłodszych lat rozpoczął jak się później okazało 9letnią naukę gry na pianinie.
Od pierwszych klas szkoły podstawowej prowadził imprezy szkolne i zawsze marzył o tym żeby grać w klubach z jedną najważniejszą dewizą – dawać ludziom przyjemność i robić im dobrze za pomocą muzyki!
Po krótkich epizodach w takich klubach jak Tokarnia (Tychy) oraz Lemoniada (Katowice) na dłużej zadomowił się w Klubie Czekolada (Chorzów) oraz Kashmir (Sosnowiec) gdzie przez ponad 2lata był tam rezydentem.
W Jego setach można usłyszeć mocno wyselekcjonowaną muzykę bardziej jak i mniej komercyjną najczęściej w gatunku Vocal House, Disco House, którą oczywiście skrupulatnie przygotowuje przed każdym występem.
Obecnie gra regularnie w kilku klubach na terenie śląska (Mardi Gras, CityPub, Kosmata) jak i w małopolskim klubie LeScandale (Zakopane) oraz Scena54 (Kraków).
Od jakiegoś czasu postanowił zająć się tworzeniem remixów oraz nową aranżacją znanych już utworów np: „Vicious Love”, „Happines”, „Latin Lovers” jak i jednego z największych hitów tego roku Dua Lipa & Calvin Harris – „One Kiss”.
Świetne brzmienie, rytmiczne utwory oraz odnajdowywanie się w wielu gatunkach muzycznych za każdym razem pozwalają mu wynosić imprezy na najwyższy poziom.
In his sets You can hear highly selection music, less and more commercial, typically in the Vocal House and Disco House type, which is diligently prepared before every show. Great sound, rhythmical pieces and the ability to master many genres him thrown one hell of a party every time.