Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

DJ Molu & Nick Sinckle

sobota, 12 Styczeń 2019
Start: 22:00

— For english scroll down —

W sobotę (12.01) nie może Cię zabraknąć na imprezie w Scenie54. Dlaczego? Bo ominie Cię zabawa przy świetnych cocktailach i pozytywnej muzyce

Zagrają:
DJ MOLU
Na scenie klubowej od 2010 r. Od roku 2002 muzyka pod wieloma postaciami towarzyszy mu w życiu. Większość swojego czasu spędzał na kolekcjonowaniu płyt. Obecnie na scenie klubowej towarzyszy mu muzyka R&B, House, Twerk, Dancehall. Nigdy nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, co pozwala mu na ciągły rozwój.

Nick Sinckler Fan Page
Amerykański wokalista, który swoją artystyczną przygodę rozpoczął w Nowym Jorku występując wspólnie z reprezentantami gatunków soul i r’n’b. Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Nick współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers. W tym roku premierę miał album artysty pt. “11×11”, na którym śpiewa wyłącznie po polsku.

Weź znajomych i przyjdźcie razem do Sceny54 przy Dolnych Młynów 10.
Zapraszamy!

On Saturday (12.10) you can’t miss out the party in Scena54. Why? Because then you’ll miss out on fun, great cocktails and positive music

Playing:
DJ MOLU
On the club scene since 2010. From 2002 music in many different forms has been a great part of his life. Most of his time has been spent on collecting vinyls. Right now in his club scene he favours R&B, House, Twerk, Dancehall. He never encapsules himself in just one music style, which makes it possible for him to constantly develop.

Nick Sinckler Fan Page
American vocalist who started his journey in New York performing together with the representatives of soul and r’n’b. Nick, in his search of new musical sounds, after a few-year trip through Europe in 2007, arrived in Poland. Known by the locals for his performance in TV show Fabryka Gwiazd, where he got to the finals, winning over many fans. Nick is participating in many artistic projects, working with polish musicians: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers. This year his new album premiered, “11×11”, on which he sings exclusively in Polish.

Take your friends with you and together come to Scena45 at Dolnych Młynów 10!
Join us!

Artyści Sceny54

DJ Molu

DJ-e

DJ Molu występuje na scenie klubowej od 2010 roku. EXrezydent Krakowskiego klubu RDZA oraz MUNDO 71 Wrocław. Obecnie rezydent Tarnowskiego klubu FIVE. Od roku 2002 muzyka pod wieloma postaciami towarzyszy mu w życiu. Pierwsze kroki stawiał na scenie Hip-Hopowej, później przyszedł czas na DJ’ing. Muzyka bez wątpienia stała się jego pasją. Większość swojego czasu spędzał na kolekcjonowaniu muzyki. Początkowo jego ulubionymi klimatami muzycznymi był Rap i RnB. Następnie upodobał sobie muzykę w odmianach Funk i DanceHall ze względu na swoją kolejną przygodę, którą stał się taniec – głównie Break Dance, Popping i Hip-Hop. DJ Molu wciąż poszerza swoją wiedzę na temat różnych gatunków muzycznych.

Obecnie na scenie klubowej towarzyszy mu muzyka R&B, Black, Dancehall. Ostatnio jego sety zawierają również elementy Dutch Funk oraz LIQUID Drum & Bass. DJ Molu nigdy nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, co pozwala mu na ciągły rozwój. Jego sety są energiczne, melodyjne i niebanalne, co w pozytywny sposób potrafi zaskoczyć publikę. Jego priorytet to zadowolenie publiczności i niepowtarzalny klimat imprezy, dzięki czemu czas spędzony w klubach sprawia mu niesamowitą przyjemność… Muzyka to nie tylko dźwięki, to coś, co towarzyszy nam na każdym kroku, prawie jak bicie serca. To właśnie „Heartbeat of the Music”.