Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

DJ Ponydisco & Dominik Stankiewicz

sobota, 19 Styczeń 2019
Start: 22:00

W sobotę 19.01 w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10 odbędzie się impreza, na której nie może Was zabraknąć. Zapraszamy na wspólne celebrowanie karnawału.

#NaScenie pojawią się:
DJ Ponydisco
Fascynat i propagator dobrego House Music od 2010 roku. Jego live sety to przekrój muzyki house od lat 90 po obecne hity, które sam starannie selekcjonuje. Styl Ponydisco to mieszanka energii na parkiecie, charyzmy za konsoletą i pozytywnej wibracji 🙂

Dominik Stankiewicz – perkusista, producent muzyczny. Absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej. Finalista V edycji programu „Mam Talent” z zespołem Recycling Band. Koncertował na wielu międzynarodowych festiwalach m.in. Brazylia, Kuwejt, Gruzja, Włochy, Francja, Niemcy, Słowacja.

Wydarzenie na Facebooku.

Artyści Sceny54

DJ Pony Disco

DJ-e

Pony Disco - czyli Marcin Żmudzki. Reprezentant południowej cześci naszego kraju. Fascynat i propagator dobrego House Music od 2010 roku. Najlepiej czuje się w gatunkach deep house, nu disco, classic house, vocal house oraz 2step i uk garage. Jego live sety to muzyka house od lat 90 po obecne numery które sam selekcjonuje i mixuje. Totalna nieprzewidywalność i duża odwaga przy selekcji potrafią zaskakiwać odbiorców wprowadzając stan totalnej nie przewidywalności i niesztampowości. W połączeniu z bardzo szybkim stylem miksowania utworów, niesamowitym wigorem i charyzmą za konsolą efekt pozostaje jeden - masa pozytywnej energii przekazywana klubowiczom i świetne w odbiorze imprezy. Obecnie gra w najlepszych klubach na terenie całego kraju gdzie stale oddany House Music robi to co najbardziej czyli zaraża miłością to klubowej muzyki. Najczęściej można go spotkać na Śląskiej scenie klubowej m.in w katowickich klubach gdyż z tego regionu sam pochodzi i jako jeden z pierwszych wprowadził i szerzył muzykę klubową w tym rejonie Polski. Uczestnik także wielu dużych eventów festiwali. Link do profilu artysty na Facebooku.