Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

Goodbye Summer Party

sobota, 21 Wrzesień 2019
Start: 22:00 - 04:00

21.09 przyjdźcie do Sceny54 uroczyście pożegnać lato! 🍾 Tej nocy nie będzie jednak miejsca na smutki, bo o dobrą, muzyczną atmosferę zadba DJ Lelle 🎼A Wasze pozytywne nastroje będzie podkręcać niezawodna ekipa barmanów🥂🥃 😉

 

Start: 22:00

Rezerwacja miejsc:

📧scena54@scandale.pl

 

Zapraszamy!

Artyści Sceny54

DJ Lelle

DJ-e

Od pierwszych dni miał styczność z muzyką gdyż pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny a od najmłodszych lat rozpoczął jak się później okazało 9letnią naukę gry na pianinie.
Od pierwszych klas szkoły podstawowej prowadził imprezy szkolne i zawsze marzył o tym żeby grać w klubach z jedną najważniejszą dewizą – dawać ludziom przyjemność i robić im dobrze za pomocą muzyki! W Jego setach można usłyszeć mocno wyselekcjonowaną muzykę bardziej jak i mniej komercyjną najczęściej w gatunku Vocal House, Disco House, którą oczywiście skrupulatnie przygotowuje przed każdym występem. Obecnie gra regularnie w kilku klubach na terenie śląska (Mardi Gras, CityPub, Kosmata) jak i w małopolskim klubie LeScandale (Zakopane) oraz Scena54 (Kraków).
Od jakiegoś czasu postanowił zająć się tworzeniem remixów oraz nową aranżacją znanych już utworów np: „Vicious Love”, „Happines”, „Latin Lovers” jak i jednego z największych hitów tego roku Dua Lipa & Calvin Harris – „One Kiss”.