Ładowanie Wydarzenia
Wydarzenie cykliczne

Motywacyjne Wtorki z Anetą Wątor

wtorek, 27 Listopad 2018
Start: 19:00

27.11 o 19:00 rozpocznie się pierwsze spotkanie cyklu Motywacyjne Wtorki z Anetą Wątor pod nazwą “LUDZIE, CZAS, PIENIĄDZE – 3 sfery, o które warto dbać”.

Poznaj skuteczne metody podejmowania właściwych decyzji wpływających na Twoje życie. Dowiedz się, jak pielęgnować relacje z bliskimi metodą Kaizen oraz jak zarządzać swoim czasem, by mieć go więcej dla siebie i produktywnie go spożytkować. Podczas spotkania nabędziesz także wiedzę o tym, czym jest inteligencja finansowa, dlaczego odgrywa ona ważną rolę w Twoim życiu oraz jak prowadzić bogatsze życie bez wydawania ogromnej ilości pieniędzy.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zapisać się za pośrednictwem poniższego formularza https://lp.anetawator.pl/motywacyjne-wtorki/

Aneta Wątor Motiwator to certyfikowany praktyk Kaizen – metody dzięki której małymi krokami dotrzesz do wielkich celów – autorka książki Kaizen w biznesie. Kobieta, która osiąga sukcesy, pomagając innym osiągać osobiste i zawodowe cele. Szkoli zgodnie z metodą małych kroków Kaizen. Jej warsztaty i szkolenia znane są z ogromnej dawki pozytywnej energii, konkretnej wiedzy i szybkich rezultatów.

Podczas spotkania pojawi się Gość Specjalny, a dla uczestników wydarzenia przewidziane jest losowanie nagród.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Zapraszamy!