Ładowanie Wydarzenia
Wydarzenie cykliczne

Stand-up: Wojtek Fiedorczuk i Michał Kempa

środa, 20 Luty 2019
Start: 20:00

Stand-up Polska wraca do Scena54! Tym razem z nowymi materiałami wystąpią:

Michał „Kempa” Kempa – z wykształcenia prawnik, z zamiłowania amator joggingu, komik a także osoba medialna. Współpracował m.in. z Rock Radio, gdzie współtworzył audycję „Pyta Nie Na Śniadanie”, TVP1, gdzie był współprowadzącym program „Lubię to”, a od lipca 2016 r. jest komentatorem Szkła kontaktowego w TVN24, natomiast w TVN pojawił się u Kuby Wojewódzkiego. Występował też w „Stand up. Zabij mnie śmiechem” na antenie Polsatu oraz prowadził Comedy Club na kanale Comedy Central.
Brał udział w większych wydarzeniach w kraju – prowadził roast Czesława Mozila i pojawił się na roaście Michała Wiśniewskiego. Za granicą można go było zobaczyć np. w Nowojorskim Gotham Comedy Club. Jest laureatem polskich festiwali i konkursów kabaretowych takich jak: 1. miejsce w PAKA 2012, 2. miejsce Mulatka 2012, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry (2. miejsce w 2011 i 3. miejsce w 2012).

Wojtek Fiedorczuk – komik kierujący się absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Uczestniczył w roastach Michała Wiśniewskiego, Czesława Mozila i Szymona Majewskiego.

Wydarzenie poprowadzi Damian Skóra stand-up – typ, który niejednokrotnie już pokazał, że potrafi moderować dyskusje panelowe.

Otwarcie drzwi: 19:00
Start: 20:00
Zapraszamy!

Bilety: https://bit.ly/2CmNdkn