Ładowanie Wydarzenia
Wydarzenie cykliczne

Throwback Thursday hosted by DJ Grzesku

czwartek, 2 Maj 2019
Start: 08:00 - 17:00

Throwback Thursday 🤩 czyli muzyczny powrót do przeszłości!

Na czwartkowych imprezach dominują klimaty 70/80/90, czyli złotej ery muzyki rozrywkowej ⭐⭐⭐ Propozycja dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają szalone imprezy z tamtego okresu oraz dla tych, którym nieobce są klubowe klasyki 😉

 

Nawigatorami w podróży w czasie są:

💿DJ Grzesku

od 20 lat związany ze sceną muzyczną. DJ, perkusista, realizacje live, studio nagraniowe, spektakle… wszystko w jego życiu kręci się wokół muzyki. Angażuje się tylko w te działania, w które wierzy, co gwarantuje pełne oddanie sprawie.

 

💿DJ Joobs

został wychowany na muzyce przełomu lat ‘80 i ‘90, który ukształtował swój gust muzyczny w oparciu o takich wykonawców jak Pink Floyd, Depeche Mode, Dire Straits. Szuka wspólnych mianowników – tempa, tonacji, zbieżności w tekście czy energii płynącej z połączenia dwóch utworów, dzięki której na parkiet przyciąga wszystkich bez wyjątku!

 

💿DJ Arkus

Od ponad siedmiu lat miksując za konsolą dba o to aby na parkiecie nie zabrakło dobrych sprawdzonych numerów jak i nowocześniejszego brzemienia w klimatach breaks,mashup, reggae, dnb czy electro swing. W swoich setach łącząc różne gatunki przekazuje pozytywną energię i na jego imprezach każdy fan dobrej muzy znajdzie coś dla siebie.

 

Start: każdy czwartek od 20:00

Scena54, Dolnych Młynów 10.

Rezerwacja miejsc:

📧scena54@scandale.pl

 

Zapraszamy!