Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

DJ Dred + Lambert & Handle

sobota, 27 lipca 2019
Start: 22:00 - 04:00

— For english scroll down —

 

W ostatnią sobotę lipca weź znajomych do Sceny54 przy Dolnych Młynów 10! Dlaczego? Bo zagra wtedy @DJ Dred, który nie raz już udowodnił, że potrafi rozkręcić imprezę w taki sposób, że nawet się nie obejrzycie, jak zacznie świtać 😉 ? #naScenie pojawi się wtedy także duet DJ’ski Lambert & Handle, który nieprzerwanie od 2016 r. podbijają parkiety najlepszych polskich klubów.

 

Start: 22:00

Rezerwacja miejsc:

?scena54@scandale.pl

 

English version:

 

On the last Saturday of July take your friends to Scena54 at Dolnych Młynów 10! Why? Because DJ Dred will play then – he proved more than once that he’s able to move the party in a way that you won’t even notice when it starts to dawn. 😉 ? #ontheStage we’ll also have the DJ duo Lambert & Handle will also appear #ontheStage (#naScenie) then – they are conquering the dance floors of the best Polish clubs since 2016.

 

Start: 10PM

Bookings:

? scena54@scandale.pl

 

Join us!

Artyści Sceny54

Tomasz Majewski

Muzycy i zespoły

Instrumentalista perkusyjny, kompozytor i aranżer. Jego początki muzyczne były związane zupełnie z inną formą i instrumentarium - szkołą muzyczną w klasie wokalu. Kilka lat później, dojrzewająca wrażliwość muzyczna, skierowała jego zainteresowania na muzykę etniczną i instrumenty perkusyjne. Od tego czasu rozpoczęła się fascynacja podróż po świecie perkusyjnym. Muzyk zespołu Blue Silence. Współpracuje z muzykami i wokalistami z Wielkiej Brytanii i USA. Doskonale i wręcz perfekcyjnie realizuje się w klubowych live actach, wyzwalając ogromną dawkę muzycznej energii. Instrumenty perkusyjnych, stosuje w różnych stylach muzycznych, począwszy od jazzu etno-jazzu, popu, rocka, przez klasykę, muz elekro, a na produkcjach klubowych skończywszy.