Ładowanie Wydarzenia
DJ Nights

DJ’s: Molu + Luke Erb & Agnieszka Matusik live violin

piątek, 2 sierpnia 2019
Start: 22:00 - 04:00

Pierwszy weekend sierpnia rozpocznie się mocnym uderzeniem – w Scenie54 przy Dolnych Młynów 10 pojawi się 3 znakomitych muzyków, którzy nie pozwolą Wam się nudzić tej nocy 😉


Poznajcie ich bliżej:
DJ MOLU – DJ z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jego ulubione brzmienia to R’n’B, Funk i Dancehall.
Luke Erb – DJ z ponad 20. letnim doświadczeniem, organizator imprez oraz właściciel prężnie rozwijającej się wytwórni Time2Fly Records. W 2017 r. wydał swój pierwszy Album “Everywhere You Go”.
? Agnieszka Matusik – klubowa skrzypaczka, która perfekcyjnie radzi sobie z wyciąganiem nawet najbardziej zatwardziałych kanapowiczów na parkiet 🙂

 

Start: 22:00

Rezerwacja miejsc:

?scena54@scandale.pl

Zapraszamy!

Artyści Sceny54

DJ Molu

DJ-e

DJ Molu występuje na scenie klubowej od 2010 roku. EXrezydent Krakowskiego klubu RDZA oraz MUNDO 71 Wrocław. Obecnie rezydent Tarnowskiego klubu FIVE. Od roku 2002 muzyka pod wieloma postaciami towarzyszy mu w życiu. Pierwsze kroki stawiał na scenie Hip-Hopowej, później przyszedł czas na DJ’ing. Muzyka bez wątpienia stała się jego pasją. Większość swojego czasu spędzał na kolekcjonowaniu muzyki. Początkowo jego ulubionymi klimatami muzycznymi był Rap i RnB. Następnie upodobał sobie muzykę w odmianach Funk i DanceHall ze względu na swoją kolejną przygodę, którą stał się taniec – głównie Break Dance, Popping i Hip-Hop. DJ Molu wciąż poszerza swoją wiedzę na temat różnych gatunków muzycznych.

Obecnie na scenie klubowej towarzyszy mu muzyka R&B, Black, Dancehall. Ostatnio jego sety zawierają również elementy Dutch Funk oraz LIQUID Drum & Bass. DJ Molu nigdy nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, co pozwala mu na ciągły rozwój. Jego sety są energiczne, melodyjne i niebanalne, co w pozytywny sposób potrafi zaskoczyć publikę. Jego priorytet to zadowolenie publiczności i niepowtarzalny klimat imprezy, dzięki czemu czas spędzony w klubach sprawia mu niesamowitą przyjemność… Muzyka to nie tylko dźwięki, to coś, co towarzyszy nam na każdym kroku, prawie jak bicie serca. To właśnie „Heartbeat of the Music”.

Agnieszka Matusik

DJ-e

Skrzypaczka dbająca o oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju eventów, przyjęć, wydarzeń plenerowych, bankietów, bali. Bierze udział w wielu projektach muzycznych zarówno jako solistka, w duetach z DJ-ami oraz jako członek najbardziej energetycznego, kobiecego zespołu muzycznego. Na scenie klubowej od 2009 roku. Współpracuje z wieloma klubami na terenie całej Polski. Pochodzi z Krakowa i to właśnie miejsce jest jej ostoją i źródłem inspiracji, doświadczeń muzycznych, możliwości wzbogacenia, rozwoju własnych umiejętności i tworzenia. Podczas improwizacji tworzy niestandardowe połączenia, przeplatając liryczne brzmienie skrzypiec z muzyką klubową. Tworzy fuzję muzyki klasycznej i elektronicznej. Wieloletnie doświadczenie z muzyką na scenie klubowej, talent i pokaźny wachlarz umiejętności pozwala na oczarowanie i porwanie publiczności w magiczny świat muzyki. Sprawdź profil na Facebooku Music 4 Event, gdzie znajdziecie również twórczość Agnieszki Matusik.